Devamlı Hata Alıyorum

Alınan hata mesajları ve çözüm yolları.

Devamlı Hata Alıyorum

İleti KaRiZMa18 14.09.2006, 18:37

phpBB : Critical Error

Error creating new session

DEBUG MODE

SQL Error : 1114 The table 'phpbb_sessions' is full

INSERT INTO phpbb_sessions (session_id, session_user_id, session_start, session_time, session_ip, session_page, session_logged_in, session_admin) VALUES ('4df61b8206f2afd2a3594a4e17806a56', -1, 1157780692, 1157780692, '556c3e67', 0, 0, 0)

Line : 187
File : sessions.php

Arkadaslar Nerdeyse Haftada Bir kez Böyle Hata Alıyorum ve phpbb_sesions tablosunu bosaltınca düzeliyor neden böyle bi hata verebilir veya düzeltme Yolu Varmıdır İyi Günler
KariZMa
Kullanıcı avatarı
KaRiZMa18
Üye
Üye

Cvp: Devamlı Hata Alıyorum

İleti süvari 12.10.2006, 02:16

Tam olarak hatanın bu olup olmadığını hatırlamıyorum yalnız bende de benzer hatalar çıkıyordu. Sayfalar çok yavaş açılıyordu, dahası bazen hiç açılmıyorlardır. Bir ara son gelen mesajlar listesinde üyelere dikkat ettim. Bu sorunu yaşadığım bütün başlıklarda son olarak aynı üye mesaj yazmıştı. Ben de üyenin kullanıcı bilgilerine girdim, avatarını ve imzasındaki resimleri kaldırdım. Bir süre sorun çıkmadı ancak bir ara yine başladı bu sorun. bu defa dışardan avatar göndermeyi kaldırdım. Avatarlar direk kendi hostuma yüklenince sorun yine kısa süreliğine halloldu. En son bu sorunu yaşadığımda imzalardaki resimleri de kaldırdım. Resim eklemeyi yasakladım ve sorun çözüldü. Bir aydan fazla zamandır neredeyse hiç sorun yaşamıyorum. Forum hem hızlı hem de sorunsuz çalışıyor. Bu arada plus kullanıyorum.

Burdan çıkardığım sonuç şuydu: Avatar ve imzalarda harici link kullanımı kaldırılırsa sorun çözülüyor. İnşallah yaşadığın sorun budur ve bu şekilde bu problemin de üstesinden gelirsin arkadaşım.

Tekrar söylüyorum: Hatanın tam olarak aynı hata olup olmadığını hatırlamıyorum. Sadece benzer bir hata olduğunu söylüyorum.
Kullanıcı avatarı
süvari
Üye
Üye

Hata Mesajları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir