Couldn't connect to smtp host hatası yardım lütfen

Alınan hata mesajları ve çözüm yolları.

Couldn't connect to smtp host hatası yardım lütfen

İleti biribise 16.12.2006, 18:49

selam arkadaşlar

arama yaptım ama ne yazık ki ya 0 sonuç buluyorum ya da binlerce o yüzden açıldı idi ise lütfen kusuruma bakmayın...

ben forumda yeni ileti gönderdiğim zaman arada bir şöyle bir hata alıyorum:
Couldn't connect to smtp host :10060: Aconnection attemped failed because the connected party did not properly respond after a period of time, or established connection failed because connected host failed to respond

DEBUG MODE
line:112
file: smtp.php

bunun nedeni nedir ve gidermem için ne yapmalıyım yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler...

Ayrıca sanırım moderatör ya da yöneticileri ilgilendiren bi hata var site de şöleki yaptığım aramaların birinde altta vermiş olduğum mesajı aldım bilginize...

SECURITY ALERT » » » »
CBACK CrackerTracker has detected a potential attack on this site with a worm or exploit script so the Security System stopped the script.

If you can see this page after including a new MOD into your board or after clicking on a link please contact the Board Administrator with this error message and a description what you have done before you could see this page, that the Admin has the possibility to fix the problem.
Kullanıcı avatarı
biribise
Üye
Üye

İleti biribise 19.12.2006, 14:02

öncelikle teşekkürler..
konuları inceledim fakat benim smtp ayarlarımda hayır seçili ve herhangi birşey de yazmıyo oralarda ancak şöyle bişey var hostum biraz yavaş mesaj gönder dedikten sonra biraz uzun bekliyo ondan olabilir mi bu hata bilemiyorum...

ikinci yazdığım ise bu sitede oluşan bi hata benim sitemde değil dolayısıyla ikinci bölümü pek incelemedim.. hata www.canver.net te gerçekleşti.. tekrar teşekkürler :|
Kullanıcı avatarı
biribise
Üye
Üye

Hata Mesajları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir