Durduk yere phpbb plus gidermi ?

Alınan hata mesajları ve çözüm yolları.

Durduk yere phpbb plus gidermi ?

İleti aabey 04.01.2007, 12:07

Arkadaşlar sitedeyim mesaj yazıyorum felan bi yeniledim sayfada şu sorun

Parse error: syntax error, unexpected ';', expecting ')' in /home/*********/public_html/cache/config.php on line 151

bembeyaz sayfa her neyse orada deilen hataları düzeltiyorum. bu kezde '$end' gibi bişey çıkıyo config.php dosyasını siliyorum bu kez iyice gidiyo delirmemek elde değil yardımcı olurmusunuz cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar...
Her Şey Vatan İçin ...
Resim
Kullanıcı avatarı
aabey
Üye
Üye

İleti mazlum 04.01.2007, 14:39

yeni bir config.php dosyasına veri tabanı bilgilerini gir ve gerekli yere yolla(eski config.php dosyanı yedekle)
mazlum
Üye
Üye

Cvp: Durduk yere phpbb plus gidermi ?

İleti süvari 04.01.2007, 16:59

Durduk yere hiç bir sistem çökmez. Bir hack yemiş olabilirsin, yanlış bir modül eklemiş ya da kaldırmış olabilirsin, yanlış bir kod yazmış/silmiş olabilirsin, server'de senin bilgin dışında bir değişiklik olmuş olabilir vs. Bir yukarıdaki arkadaşın dediği gibi mevcut config.php dosyasının yedeğini aldıktan sonra doğru bilgileri girip tekrar yüklemeyi dene. Eğer yaptığın herhangi bir değişiklik varsa değiştirdiğin dosyaların orijinalini tekrar yükle.
Kullanıcı avatarı
süvari
Üye
Üye

Cvp: Durduk yere phpbb plus gidermi ?

İleti aabey 05.01.2007, 09:43

Şimdi O sorunu açıyorum ama siteye login olunca tüm sayfa bembeyaz hiç bişey çıkmıyor bu sorun neden :(:(:(:(
Her Şey Vatan İçin ...
Resim
Kullanıcı avatarı
aabey
Üye
Üye

Hata Mesajları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir