Hostu Değiştim bu hatayı aldım Archive'de

Alınan hata mesajları ve çözüm yolları.

Hostu Değiştim bu hatayı aldım Archive'de

İleti .S.A.B.Q.C.E.S. 07.03.2007, 22:26

[syntax="php"]Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #2 is not an array in /home/DFDF/public_html/forum/common.php on line 78

Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #4 is not an array in /home/DFDDF/public_html/forum/common.php on line 78

Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #6 is not an array in /home/DFDDDFF/public_html/forum/common.php on line 78

Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #7 is not an array in /home/DFDFDF/public_html/forum/common.php on line 78

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/DFDF/public_html/forum/common.php:78) in /home/DFDDF/public_html/forum/includes/archive/archive_page_header.php on line 203

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/DFDD/public_html/forum/common.php:78) in /home/DFDF/public_html/forum/includes/archive/archive_page_header.php on line 205

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/DFDFD/public_html/forum/common.php:78) in /home/DFD/public_html/forum/includes/archive/archive_page_header.php on line 206

[/syntax]

Bu ne demek istiyor anlamadım arkadaşlar yardımcı olabilirsiniz acaba ?
Kullanıcı avatarı
.S.A.B.Q.C.E.S.
Üye
Üye

Cvp: Hostu Değiştim bu hatayı aldım Archive'de

İleti .S.A.B.Q.C.E.S. 24.03.2007, 17:58

Anlayan Yokmu Beyler Kaç gün Geçti ?
Kullanıcı avatarı
.S.A.B.Q.C.E.S.
Üye
Üye

Cvp: Hostu Değiştim bu hatayı aldım Archive'de

İleti Motorist 24.03.2007, 19:50

includes klasöründe ki dosyalar da hata var. <?php ve ?> yazılarından önce boşluk olmasın.
xyz
Kullanıcı avatarı
Motorist
Üye
Üye

Hata Mesajları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir