2 hata mesaji///

Alınan hata mesajları ve çözüm yolları.

2 hata mesaji///

İleti bukalemun 11.03.2007, 17:47

phpBB : Critical Error

Could not obtain ban information

DEBUG MODE

SQL Error : 1226 User "database ismim' has exceeded the 'max_questions' resource (current value: 50000)

SELECT ban_ip, ban_userid, ban_email FROM phpbb_banlist WHERE ban_ip IN ('4a613f84', '4a613fff', '4a61ffff', '4affffff') OR ban_userid = -1

Line : 160
File : sessions.php

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

message_die() was called multiple times. This isn't supposed to happen. Was message_die() used in page_tail.php?

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Sistemim plus 152 ilk mesaji bir gun icinde bir kackere ama devamli sessions.php deki cesitli satirlar olarak aliyorum ama devamli benzer hata ikincisi ni ise gene gun icinde bir kac kez aliyorum devamli bu hatalar ciktiginda database userini silerek yeniden olusturdugumde hata yok oluyor ancak belli bir sure sonra tekrar olusuyor simdiden gelecek yardimlar icin tesekkurler...
Kullanıcı avatarı
bukalemun
Üye
Üye

Cvp: 2 hata mesaji///

İleti süvari 11.03.2007, 22:46

Session tablosunun yedeğini alıp içini boşalt arkadaşım. Daha önce benzer bir sorun yaşamıştım bu şekilde çözmüştüm. Yine de bilen arkadaşların yorumlarına başvurmak daha doğru olur.
Kullanıcı avatarı
süvari
Üye
Üye

Hata Mesajları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir