Mesaj Silmeye Son [No Delete] Eklentisi

Eklentiler ile ilgili gelişmeler. Yeni modlar, güncellemeler.

Mesaj Silmeye Son [No Delete] Eklentisi

İleti Hanzala 25.04.2007, 12:20

Merhaba,

Moderatör yada Adminler Başlık silmek istediklerinde admin panelden belirlenen foruma otomotik taşıyor. item yani başlık içindeki bir mesajı silmek istediklerinde ise bu mesajı başlıktan ayırma sayfası geliyor neden sildiklerini belirterek çöplük ( sizin belirleyeceğinzi gizli bir forum) forumuna taşıyor.

Umarım Beğenirsiniz çünkü ben kendi kullanımım için amatörce hazırladım.

Kod: Tümünü seç
############################################################################################################################
##
## MOD Adı: No Delete
## MOD Versiyonu: 0.0.2 - 25.04.2007
## MOD Hazırlayan: hanzala @ http://www.yesilyol.org
##
## MOD Açıklama: Moderatör yada Adminler Başlık silmek istediklerinde admin panelden belirlenen foruma otomotik taşıyor. item yani başlık içindeki bir ##       mesajı silmek istediklerinde ise bu mesajı başlıktan ayırma sayfası geliyor neden sildiklerini belirterek çöplük ( sizin
##       belirleyeceğinzi gizli bir forum) forumuna taşıyor.
##
## MOD Kurulum: Kolay
## MOD Testi: 2.0.22
## MOD Kurma Zamanı: 5 Dakika
##
## Düzenlenecek Dosya:   8
##         viewtopic.php
##         modcp.php
##         admin/admin_board.php
##         language/lang_turkish/lang_admin.php
##         language/lang_turkish/lang_main.php
##         templates/subsilver/modcp_body.tpl
##         templates/subsilver/subsilver.cfg
##         templates/subsilver/admin/board_config_body.tpl
## Eklenecek Dosya:   2
##         sil.php
##                                            templates/template_dirXX/modcp_msil.tpl
##
## Note: Yedekler ile Çalışın
##
############################################################################################################################

Kolay gelsin.
Eklentiler
No_Delete.rar
No Delete Eklentisi
(8.78 KiB) 890 defa indirildi
En son Hanzala tarafından, 26.04.2007, 12:50 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Hanzala
Üye
Üye

Re: Mesaj Silmeye Son No Delete Eklentisi

ALEXIS
25.04.2007, 15:00

değişiklikleri çok uzun bloklar halinde yapmışın, göz ile neyi edit ettiğini görmek zor, diff yapmak için zaman yok.
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İleti Hanzala 25.04.2007, 15:33

Aslında yaptığım öyle ahım şahım bir editleme yok Delete fonksiyonunu kaldırıp yerine Move fonksiyonunu ekledim Moderatör ve adminler Konu sil dediklerinde karşılarına Başak bir Move sayfası geliyor ordan Çöplüğü seçip taşıyorlar

2. olarak İtemleri silmelerini engellemek için yaptım bunu da yine modcp.php dosyası içinde split fonksiyonundan bir atnede msil olarak altına ekledim. ve view topicten delete yi msil olarak değiştirdim. böylece item silmek istediklerinde mesaj ayırma sayfası geliyor ekrana büyük bir değişiklik değil kurnazlık diyebiliriz. Ben arıyordum böyle bir mod ama bulamadım şimdi sadece modcp dosyasında yapılacak ufak bir değişiklik ile delete ve msil fonksiyonlarında forum listesi yerine belirlediğimiz bir foruma otomotik taşımasını sağlarsak harika olacak.
Hanzala
Üye
Üye

ALEXIS
25.04.2007, 16:28

"bin mod" var, kodlarını inceleyebilirsin, ACP'den bin forum için ID giriyoruz. MCP aracı olarak "bin" tıkladığımızda önceden belirtilen foruma taşıyor.

Değişiklikleri de iyileştir, ufak bir satır için tüm fonksiyonu değiştirmek sorun çıkarabilir. Arada başka modun kodları varsa imha olur, sürümler arası fark gösterebilir vb.
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İleti Hanzala 26.04.2007, 08:00

oke angelside o şekilde ayarlayayım mesajı editlerim
Hanzala
Üye
Üye

Re: Mesaj Silmeye Son [No Delete] Eklentisi

İleti Hanzala 26.04.2007, 12:52

angelside Dediğin eklentiyi buldum ona göre uyarlamaya çalıştım ve olduda. Umarım faydalı olur. :)

Sadece Başlık silme moderatör panelinde ve viewtopicte en altta işe yarıyor yani tüm başlığı tek bir tık ile taşıyabiliyoruz. ama bir türlü bu bin_modu split fonksiyonuna ekleyemedim. şimdilik ilk şekilde ki gibi duruyor. :)
Hanzala
Üye
Üye

Re: Mesaj Silmeye Son [No Delete] Eklentisi

İleti TheScorpion 04.05.2007, 15:16

Bu modu ben uzun zamandır kullanıyorum tavsiye ederim çok kuallnışlı bir mod.
Kullanıcı avatarı
TheScorpion
Üye
Üye

Duyurular & Güncellemeler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir