BBcode Box Reloaded ( Süperr)

Eklentiler ile ilgili gelişmeler. Yeni modlar, güncellemeler.

Cvp: BBcode Box Reloaded ( Süperr)

İleti erhanby 25.02.2007, 13:58

güzel hoş ama yakında bunun içinde exploitler çıkar :)
Resim
erhanby
Üye
Üye

Cvp: çalışmıyor

İleti TheScorpion 25.02.2007, 23:34

isteRAPnet yazdı:değişikliği uyguladım fakat hala youtube ve google video eklentileri çalışmıyor

BBcode butonu eklemiyor zaten kodları elle yazman gerekiyor. Buton ekleyeni buldum ama bbcode reloaded moduna optimize edemedim. Yapabilen var sa paylaşsın lütfen.
Kullanıcı avatarı
TheScorpion
Üye
Üye

İleti Cybernet 01.03.2007, 23:38

aynı şekilde live video eklentisinide ekledim bir sorun yok
üsteki kodlar aynen geçerli

resim dosyalarını /bbc_box/styles/ içindeki default ve bbclite klasörlerine atarsan görebilirsin.

Kod: Tümünü seç
   '23' => array('bbc_id' => '23', 'bbc_name' => 'youtube', 'bbc_value' => '1', 'bbc_auth' => '0', 'bbc_before' => 'youtube width=250 height=250', 'bbc_after' => 'youtube', 'bbc_helpline' => 'youtube', 'bbc_img' => 'youtube', 'bbc_divider' => '0', 'bbc_order' => '160'),
   '24' => array('bbc_id' => '24', 'bbc_name' => 'gvideo', 'bbc_value' => '1', 'bbc_auth' => '0', 'bbc_before' => 'gvideo width=250 height=250', 'bbc_after' => 'gvideo', 'bbc_helpline' => 'gvideo', 'bbc_img' => 'googlevid', 'bbc_divider' => '0', 'bbc_order' => '160'),

kodundaki 'bbc_img' => 'youtube' ve 'bbc_img' => 'googlevid' kodları /bbc_box/styles/ kasörü içindeki resimlerin .gif siz yazılışıdır. burada yazılan yazı /bbc_box/styles/defaul ve /bbc_box/styles/bbclite klasörlerindeki resmi görüntüler. yani resmin adı ile burada yazan adlar bir olmak zorunda.
Kullanıcı avatarı
Cybernet
Üye
Üye

Önceki

Duyurular & Güncellemeler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir