gruplarda bi kac hatayla karsilastim ...

Tüm soru(n)lar ve tartışmalar; kullanım ile ilgili soru(n)lar.

gruplarda bi kac hatayla karsilastim ...

İleti chaos 30.11.2005, 13:45

gruplarda bi kac hatayla karsilastim sizce nedir bu?

admin panelden grup olusturdum ve sonrasi forum sayfasindan kullanici gruplarindan gruplari gosterdi grup incele dedigimde bana boyle bi hata verdi, problem sizce nedir?

tesekkurler...

Kod: Tümünü seç
Error getting user list for group

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '.user_pending FROM phpbb_users u, phpbb_user_group ug WHERE ug.group_id = 2' at line 1

SELECT u.username, u.user_id, u.user_viewemail, u.user_posts, u.user_regdate, u.user_from, u.user_website, u.user_email, u.user_icq, u.user_aim, u.user_yim, u.user_msnm, u.user_allow_viewonline, u.user_session_time ug.user_pending FROM phpbb_users u, phpbb_user_group ug WHERE ug.group_id = 292 AND u.user_id = ug.user_id AND ug.user_pending = 0 AND ug.user_id <> 2 ORDER BY u.username

Line : 786
File : groupcp.php
Kullanıcı avatarı
chaos
Üye
Üye

İleti XeNo 30.11.2005, 14:27

groupcp.php dosyasını eklemeyi düşündüm başta ancak .php uzantılarına izin verilmediği içni dosyayı ekleyemedim siteye. Ancak sana tavsiyem groupcp.php dosyasının sıfır bir kopyasını hostuna tekrar göndermen. Muhtemelen FTP'de gönderirken kırılmalar olmuştur.
Tabi ben senin groupcp.php dosyasını düzenleyen bir MOD kurmadığını varsayıyorum. :|
Kolay gelsin..
Kullanıcı avatarı
XeNo
Üye
Üye

bi tek...

İleti chaos 01.12.2005, 16:01

online/offline olayini koydum fakat her yerde calisiyor duzgun bi sekilde yaptim. orda da sorun cikarcagini sanmiyorum :\ ama bilemicem yinede ...
Kullanıcı avatarı
chaos
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir