Login olamamak ve PhpMyadmin e girememek

Tüm soru(n)lar ve tartışmalar; kullanım ile ilgili soru(n)lar.

Login olamamak ve PhpMyadmin e girememek

İleti velociraptor 05.12.2005, 02:33

Arkadaslar , dün geceden beri Forumumda Login olamiyorum, böyle ilginc birseyle ilk defa karsilasiyorum , cünkü php den anlamam fakat Pc den az bucuk anlarim , yani Forumun ana sayfasi sorunsuz aciliyor fakat login ikonuna clickledigimde sayfa görüntülrnrmiyor hatasi , defalarca denedim , ayni sorun PhpMyadmin dede var,
ping attigimda index.php sorunsuz ping alirken login.php hic ping almiyor
aklima son care olarak diger admin arkadaslardan birinin yanlislikla ip mi banlamis olabilecegi geldi ve bir Proxy ile denedim aninda login sayfam acildi ve girdim forumun administrator panelinden baktigimda böyle bir banlanma yoktu , kaldi ki hostumdaki phpMyadmin in sifresini bilen birtek benim. fakat phpmyadmine proxy kullanarak giremedim, sanirim bir saldiri olmus ve hernedense Bemin Mac adresi banlanmis (Sadece bir Tahmin) veya telnetle bir sorgu falan calistirdilar, dedigim gibi phph den pek anlamiyorum , host um free , sizce ne olmus olabilir ve nasil cözülebilir.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Üye
Üye

İleti yigini 05.12.2005, 02:42

Hostun free ise bu tür sorunlar yaşamak kaçınılmaz gibi. Veritabanı sunucusu geçici olarak sorun çıkarmış olabilir, telekomun haltı olabilir (eğer proxy ile girebiliyorsan). Çok nedeni olabilir. Ama mac adresini banlayamaz kimse mac adresin ağgeçidinde kalır. İleri gitmez. phpBB nin kendisi ile ilgili bir sorun değil gibi.
Kullanıcı avatarı
yigini
Üye
Üye

İleti velociraptor 05.12.2005, 02:48

Ben forumun ana adminiyim ve Almanyada yasiyorum, diger tüm arkadaslar , Türkiyeden ve sorunsuz login olabiliyorlar (Adminler dahil) , aslinda daha acik söylemem gerekirse benim sitemden bilgileri benden izinsiz alan bir phpNuke ye Proxy kullanmadan uyari niteliginde index atma deneyimim olmustu (bu islerden anlamam fakat emeklerimin calinmis olmasina da sinirlenmistim) , Rastlantimidir nedir sonrasinda bu sekilde oldu.
Kullanıcı avatarı
velociraptor
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir