viewtopic niye dbden mesajları okumaz ?(?p=xxx#xxx / ?t=xxx )

Tüm soru(n)lar ve tartışmalar; kullanım ile ilgili soru(n)lar.

viewtopic niye dbden mesajları okumaz ?(?p=xxx#xxx / ?t=xxx )

İleti zedprex 27.09.2006, 00:04

selamlar

benim önceden bir sürü modifiye kurduğum forumu 0dan kurmaya başladım.
sadece gerekli modifiyeleri ekliyordum

yanlız viewtopic bir türlü mesajları okumuyor
başlıklar okunuyor ama mesajlar mesajı yazanlar tarih saat okunmuyor.(viewtopic te)

phpbb ilk kurulduğunda viewtopic.php?t=21921 bu tarz okuyor. benim asıl forum (hangi modifiyeden sonra bilmiyorum)
viewtopic.php?p=23309#23309 bu şekilde okuyor sanırım bunlardan kaynaklı birşey olabilir ama yeni forumda ne denediysem olmadı.

Yukarıdaki çevrimide phpbb nin neye göre veya hangi modifiyeden sonra yaptığını bilmiyorum :(

yardımcı olabilirseniz sevinirim çünkü eski forumda yüklenip kaldırılmış modifiyeden kurulup kaldırıldıktan sonra kalan artıklar çok fasla yavaşlamaya neden oluyor :(
zedprex
Üye
Üye

İleti Sergeant Orion 27.09.2006, 15:21

-sildim-

sitende çeviri imzaları yok !
Hail to the doat, baby!
Kullanıcı avatarı
Sergeant Orion
Üye
Üye

ALEXIS
27.09.2006, 18:15

Türkçe Çeviri: xxxxx

merak ediyorum neresini çevirmişler.
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İleti Simuzer 27.09.2006, 19:39

xxxx yazan yeri olsa gerek.
Kullanıcı avatarı
Simuzer
Geliştirme Grubu
Geliştirme Grubu

İleti zedprex 08.11.2006, 22:32

arkadaşlar ne demek istediğinizi anlamadım.

bazı hatalardan dolayı (siteyi ilk kurduğumda canverden haberim yoktu) siteyi 0 dan kurup canverin önerdiği şeyleri yapmaya ve modlarını kullanmaya çalışıyorum.

phpbb üstüne mk portal kurulu ve türkçe çeviri: de kimden olduğu yazıyor dediğim gibi sonradan değiştirmek yerine 0 dan kurmaya çalıştığımdan canver in çeviriside kullanılmamaktadır şu an bu yüzden yardım etmediyseniz diyebilecek bir şey bulamıyorum kusra bakmayın.

ama yeni uraştığım modsuz ve problem yaşadığım yerde zaten tamamen canverinkileri kullanıyorum. reklama girmesin diye daha önceden yazmak istememiştim (eco.eczantrik.com ---> deneme amaçlıdır.) burada türkçe çeviride canverin. ama yukarıda yazdığım problemi yaşıyorum.

her ne kadar copyright kısmını editlemiş olsamda phpbb groupu ve çeviri yapanı değiştirmiş veya kaldırmış değilim.

yardımcı olursanız sevinirim
saygılar...

Not: uzun zamandır sınavlarım dolayısıyla bakamadım kusra bakmayın ama ilk günden bu güne kalkmaması gereken yerleri kaldırmış bir insan değilim. her zaman emeğe saygım vardır. mk portalın altında kendi imzaları vardır çeviri imzası orda yok diyorsanız zaten o portal o şekilde. tüm saygımla demek istediklerinizi gerçekten anlamadım.
zedprex
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir