portal.php de haberlerden ayrı seçilen forumu göstermek

Tüm soru(n)lar ve tartışmalar; kullanım ile ilgili soru(n)lar.

portal.php de haberlerden ayrı seçilen forumu göstermek

İleti NUMBERONE 04.12.2006, 03:52

merhaba arkadaşlar benim bir sorunum var seçmiş olduğum bir forumu haber moddan ayrı bir şekilde yani haber olarak deilde normal olarak ana sayfada göstermek istiyorum örneğin günün şiiri ve günün programı adında 2 forumu ana sayfada hoşgeldin bloğu gibi göstermek istiyorum bu forumlara yazılan her şey ana sayfada çıkabilirmi yardımlarınızı bekliyorum... :?
Kullanıcı avatarı
NUMBERONE
Üye
Üye

İleti BaRCeLoNa 04.12.2006, 04:07

evet o istediğin 2 foruma eklenen konu oldukca portalda blok açılır ve konu bloğun içinde yeralır , ama 2 forumu aynı anda portalda gösteremezsin diye biliyorum , 1 forum id numarası giriyorsun çünkü ayarlardan ve o forumdaki konlar yer alıyor portalda bunu yapmak çok basit , portal ayarlarına giriyorsun ve hangi forumu secmek istersen ( portalda çıkmasını istediğin ) o forumun '' id '' numarasını yazıyorsun , son kaç konunun ( örnek alt alta açılan son 8 konu görünsün ) gösterileceğini rakam girerek belirliyorsun ; Bukadar

Kolay Gelsin ...

Kişisel bilgilerine Site Adresini Yazarmısın ...
barcelona tema v 1.0 %40 [ l l l l l l l l l ]
http://www.forumuni.com
Kullanıcı avatarı
BaRCeLoNa
Üye
Üye

Cvp: portal.php de haberlerden ayrı seçilen forumu göstermek

İleti NUMBERONE 04.12.2006, 04:17

BaRCeLoNa merhabalar sanırım ben anlatamadım şimdi olay şu ben az portal kullanıyorum admin de var forumda haberler bolumunu az portal adminden girip ayarladım ve ayrıca slash news mod ve bu sitede yayınlanan haberport eklentiside yuklu benim isteği bu ez portal admindeki ayarlar dışında
forumları portal ana sayfada göstermek istiyorum ama senin dediğin gibi 2 forumu portalda gösterdiğim zaman haber gibi görünüyor yani altında su kadr yorumlandı su kadr.... isteğim bu deil

ekte bi resim örnek var anlıyacaksın bu portalda resmi tıklayınca bulunduğu foruma gidiyor ve foruma her yazılan burada cıkıyor istediğim bu.

sevgilerle
Resim
Kullanıcı avatarı
NUMBERONE
Üye
Üye

İleti cculha 06.12.2006, 00:10

BaRCeLoNa yazdı:evet o istediğin 2 foruma eklenen konu oldukca portalda blok açılır ve konu bloğun içinde yeralır , ama 2 forumu aynı anda portalda gösteremezsin diye biliyorum , 1 forum id numarası giriyorsun çünkü ayarlardan ve o forumdaki konlar yer alıyor portalda bunu yapmak çok basit , portal ayarlarına giriyorsun ve hangi forumu secmek istersen ( portalda çıkmasını istediğin ) o forumun '' id '' numarasını yazıyorsun , son kaç konunun ( örnek alt alta açılan son 8 konu görünsün ) gösterileceğini rakam girerek belirliyorsun ; Bukadar

Kolay Gelsin ...

Kişisel bilgilerine Site Adresini Yazarmısın ...

arkadaşım anlattığın bu ayarları nereden yapacağım anlatır mısın?
cculha
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir