Şaşılacak problem admin paneli hatası

Tüm soru(n)lar ve tartışmalar; kullanım ile ilgili soru(n)lar.

Şaşılacak problem admin paneli hatası

İleti bukalemun 16.02.2007, 16:41

Sistemim phpbbplus 152

Forumu baska bir severa taşıdım ancak taşımayla ilgili hiç bir sorun yaşamadım ve herşey normal çalısışıyor.

Ancak yeni bir forum acmaya kalktığımda farkına vardımki hata vermeden işlemi yaptığım halde admin panelinden herşey nrmal ve hatasız gözüküğü halde forumu eklemedi,aynı şekilde forum izinleri güncellemedede aynı şeki yeni verdiğim komutu yaptım dediği haşde eski halimnde kalıyor ,kısacası hiç bir sorun gözükmediği halde admin panelinde verdiğim komutları değiştirmiyor çıkamadım işin içinden.

İkinci problem bir başlıkta 500 mesaj oldugğ halde 99 mesaja takılmış durumda ve yeni mesaj eklendiği zaman 99 kalıyor sondakini yok ediyor oynsa moderator yonetıme gırınce butun mesajlar gozukuyor ama normal gezıntı durumunda 99 mesaja takılmıs durumda o forum bolumu.

Açıkcası büyük bir forum sahibiyim böyle bir sorunla hiç karşılaşmadım kafam çok karışık yardımlarınızı bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
bukalemun
Üye
Üye

Re: Şaşılacak problem admin paneli hatası

İleti NEFRİT 27.04.2007, 11:32

Bu catehories hiyerarsi nin bir nimeti :D
1- cache nin ierisine girip htaccess hariç herşeyi sil sonrada
2- includes / cache tpl içine girip içindeki herşeyi sildikten sonra phpBB plus forumun cache_tpls içindeki dosyalarını kendi forumuna yükle sorun düzelecek ...
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir