Login olunca site adresinin başındaki www. yok oluyor

Tüm soru(n)lar ve tartışmalar; kullanım ile ilgili soru(n)lar.

Login olunca site adresinin başındaki www. yok oluyor

İleti bekirrr 06.03.2007, 03:38

Siteye giriş yapılırken nick ve şifre yazıldıktan sonra logine tıklayınca sayfanın üstünde adress çubugundaki http://www.domain.com/phpbb/index.php adresim http://domain.com/phpbb/index.php oluyor.

phpmyadminden config tablosunda server_name: domain.com

Bunu www.domain.com yapınca adresin başındaki www. kaybolması gibi bir sorun olmuyor ancak bu seferde foruma kullanıcı girişi hiç yapılamıyor :shock: yani nick ve şifre giriliyor ama logine tıklayınca tekrar farkli bir sidle index.php'yi kullanıcı girişi yapılmamış olarak açıyor. Ne yapmalıyım bunu düzeltmek için ?

Buarada bu ayarlar eskidende böyleydi ama forumu başka klasöre taşıdım ve saf phpbbi yaptım (modlardan arındırdım) Klasör değişikliginden dolayı script_path ve cokie_path değişikliklerini yaptım.. Eski bol modlu aynı forumda (eskiden rootdaydi) sadece yönetim paneline girerken ve logout olunca adress çubugundaki www.'yi kaldırıyodu :( şimdi normal kullanıcı girişinde bile böyle yapıyo :( bunu düzeltmek için ne yapmalıyım?? lütfen acil yardım arkadaşlar :(
bekirrr
Üye
Üye

Cvp: Login olunca site adresinin başındaki www. yok oluyor

İleti Upgradeable 06.03.2007, 07:46

üstat admin panelinden ! siteadresiniz.com u wwww.siteadresnize.com cevireceksin sorunun duzelmesil lazimdir bendede oldu duzelttim

Kolay Gelsin !
Impossible Is Notting On My Life ¿
Kullanıcı avatarı
Upgradeable
Üye
Üye

Cvp: Login olunca site adresinin başındaki www. yok oluyor

İleti bekirrr 06.03.2007, 17:27

eyw. çok sagol Upgradeable kardeş.. admin panelinden yapınca düzeldi sanırım.. demek phpmyadminden değil direak panelden ayarlamak gerekiyormuş orayı
bekirrr
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir