arkadaşlar bi yardımcı olurmusunuz bu sorunu çözemiyorum

Tüm soru(n)lar ve tartışmalar; kullanım ile ilgili soru(n)lar.

arkadaşlar bi yardımcı olurmusunuz bu sorunu çözemiyorum

İleti thickinnocence 24.04.2007, 09:56

arkadaşlar bi çok yerde sordum ama çözemedim sorunu birisi lütfen yardımcı olsun bana :s uzun başlıklar açarken yada bazen cevap yazarken bu hatayı veriyor sürekli nasıl çözebilirim :S

Could not obtain common word list

DEBUG MODE

SQL Error : 1053 Server shutdown in progress

SELECT m.word_id FROM evabb_search_wordmatch m, evabb_search_wordlist w WHERE w.word_text IN ('04', '2007', '8217', '8220', '8221', '8230', 'abartmamalıyız', 'acı', 'adlarını', 'adı', 'adını', 'ailesi', 'akarsuların', 'ali', 'alışıyor', 'ama', 'anlamadıysam', 'aramızda', 'arası', 'arasında', 'arka', 'arkadaş', 'arkadaşı', 'arkadaşım', 'arkadaşımla', 'artık', 'aslında', 'asıl', 'atladıkları', 'avare', 'ayşe', 'ağacın', 'ağaçlardan', 'ağaçların', 'bahsedeyim', 'bahçesi', 'bakalım', 'bakarsak', 'bakmak', 'bakmakgörmek', 'bakmasını', 'bakmaya', 'baktığım', 'baktığımız', 'baktığımızda', 'baktığında', 'bakıyoruz', 'bakışla', 'bakışımızla', 'basit', 'baya', 'bazen', 'bazense', 'bazı', 'bazıları', 'başardım', 'başlıyor', 'başta', 'başında', 'belki', 'ben', 'bende', 'benim', 'beri', 'bil', 'bile', 'bilemiyorum', 'bir', 'biraz', 'birde', 'birilerini', 'birkaç', 'biz', 'bizde', 'bize', 'bizi', 'bomboş', 'boyu', 'boş', 'bulabiliriz', 'buna', 'bunu', 'burada', 'buradan', 'buranın', 'burası', 'böyle', 'büyük', 'bıcırık', 'bırakıp', 'cadde', 'cennet', 'cennete', 'da', 'daaank', 'daha', 'daldınız', 'dank', 'dayalı', 'dediği', 'dediğim', 'dediğinde', 'delavare', 'deli', 'demek', 'deneme', 'depresif', 'derenin', 'dereye', 'değil', 'değişebiliyor', 'değişecek', 'değiştirebiliriz', 'diyelim', 'diyor', 'dolduğum', 'doğal', 'doğru', 'durum', 'duruma', 'durumda', 'durumu', 'döndü', 'dönüşüyor', 'dünyama', 'dünyası', 'düşünceleri', 'düşünüyor', 'düşüyor', 'dışarı', 'dışında', 'erkek', 'etmez', 'ettirebiliyor', 'evin', 'eğlencesi', 'eğleniyor', 'fakat', 'fark', 'farklı', 'farksız', 'fazla', 'film', 'filmde', 'filme', 'filmemi', 'filmi', 'filmin', 'filmler', 'fonksiyonlarına', 'fışkırıyor', 'galiba', 'geliyor', 'genelde', 'gereken', 'gerçek', 'gerçekten', 'getirdin', 'geçenlerde', 'geçerken', 'geçiriyor', 'geçtiklerin', 'gibi', 'gidip', 'gidiyor', 'gidiyorlar', 'gittik', 'görebiliriz', 'göremiyoruz', 'görmek', 'görmüyoruz', 'görünce', 'göründüğü', 'görüyor', 'götüren', 'gözlerimizi', 'gün', 'günden', 'güzel', 'hakkında', 'haklıda', 'halinde', 'halk', 'hani', 'hatırlamıyorum', 'hayallere', 'hayatlarımızın', 'hayatı', 'haşır', 'hep', 'hepimiz', 'her', 'hislerimizi', 'hiç', 'hoş', 'hüznü', 'ile', 'ileride', 'inanırım', 'inde', 'insana', 'iple', 'ise', 'isim', 'ismi', 'istediğim', 'istiyorum', 'iyi', 'izledim', 'izlediğim', 'için', 'içinde', 'kadar', 'kadarı', 'kafi', 'kaplı', 'karamsar', 'kardeşini', 'karşılayan', 'karşısına', 'karşısında', 'karşıya', 'kederi', 'kendi', 'kendime', 'keşfetti', 'keşfettikleri', 'ki', 'kocaman', 'konusundan', 'koştuğum', 'kraliçesi', 'krallık', 'krallığın', 'kullansak', 'kurguluyor', 'köprü', 'köprüden', 'köprüsü', 'küçük', 'kıskanıyor', 'kız', 'kızın', 'lan', 'luk', 'maceraları', 'madem', 'masalın', 'mesela', 'mevzu', 'miyiz', 'monotonluğundan', 'muhabbetler', 'mutlu', 'mutlulukla', 'mutluluğa', 'neden', 'nedir', 'neyse', 'neşir', 'normaldir', 'oda', 'okula', 'okulda', 'olan', 'olarak', 'oldu', 'oldum', 'olduğu', 'olduğuna', 'olduğunu', 'olmak', 'oluyor', 'onlara', 'onu', 'onun', 'orantılı', 'orman', 'ormana', 'ormanda', 'orta', 'ortasında', 'ova', 'pek', 'pekte', 'presesi', 'psikolojiye', 'resim', 'salonda', 'sanki', 'savaşmaları', 'saçmaladım', 'senaryo', 'senin', 'sevmelerini', 'sonrada', 'sonsuza', 'sonunda', 'soruyorum', 'sıkıldığım', 'sıradan', 'sıradanlığından', 'tabi', 'tahta', 'tamamen', 'tane', 'tanımadığım', 'tek', 'tepesine', 'terabithia', 'ufacık', 'ufak', 'ufaklığımız', 'uydu', 'uzayıp', 'var', 'vardı', 'yanlış', 'yapabiliyor', 'yapalım', 'yaparken', 'yapmam', 'yaptığım', 'yapıyor', 'yaşam', 'yaşama', 'yaşları', 'yaşınla', 'ye', 'yeni', 'yenmeyi', 'yere', 'yine', 'yinede', 'yok', 'yorum', 'yukarıda', 'yığını', 'zaman', 'zaten', 'zihnini', 'zor', 'zorla', 'zıplamalarıyla', 'Çocuk', 'Çünkü', 'İşte', 'Şimdi', 'Şöyle', 'çare', 'çatışma', 'çevirebiliriz', 'çizmek', 'çiçeklerle', 'çocuk', 'çok', 'çıkın', 'çıkıyorlar', 'ölüm', 'ölünce', 'ölüyor', 'önemli', 'önemlisi', 'önünde', 'öğrenmeliyiz', 'ülkem', 'şato', 'şelalenin', 'şey', 'şeye', 'şeyi', 'şeyin', 'şikayet') AND m.word_id = w.word_id GROUP BY m.word_id HAVING COUNT(m.word_id) > 57648

Line : 309
File : functions_search.php
thickinnocence
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir