yedegi yukledikten sonra panel e giremiyorum

Tüm soru(n)lar ve tartışmalar; kullanım ile ilgili soru(n)lar.

yedegi yukledikten sonra panel e giremiyorum

İleti nocaprice 30.08.2007, 20:18

arkadaşlar eskiden bir sitem vardı sırf içinde hatıralarım ve anılarım var die yedegini almıstım şimdi yeni bir site actım ve yedegini içine yukledim ama neden se hersey tam calısıyor ama yonetim paneline giremiyorum acılmıyor sayfa ne yapmam lazım yardımcı olun lutfen :(
boyle nette sorf yapmak iste
nocaprice
Üye
Üye

Re: yedegi yukledikten sonra panel e giremiyorum

İleti NEFRİT 01.09.2007, 11:13

yedeğini yüklemeden ilk önce onu not defteri yada zengin editör ile aç sonrada phpbb_config yazan yeri bul orada bir yerde eski site adresin yazıyor göreceksin eski site adresinin yerine yeni site adresini yaz kaydet ve kapat. Sonra yedeğini yükle ...
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Üye
Üye

İleti the_nobody 28.09.2007, 16:54

ya ben de buna benzer bir sorun yaşıyorum. bi sitemin veritabanını localhost'a kurdum, admin panelinin soldaki menüsü boş sayfa çıkıyor... yardım edebilecek olan var mı? veritabanındaki sitenin adreslerini localhost diye değiştirdim zaten yüklerken...
Kullanıcı avatarı
the_nobody
Üye
Üye

İleti NEFRİT 28.09.2007, 22:44

the_nobody yazdı:ya ben de buna benzer bir sorun yaşıyorum. bi sitemin veritabanını localhost'a kurdum, admin panelinin soldaki menüsü boş sayfa çıkıyor... yardım edebilecek olan var mı? veritabanındaki sitenin adreslerini localhost diye değiştirdim zaten yüklerken...

php server, apache server deniliyor ama ben Php Player demek daha hoşuma gidiyor işte bir nevi php oynatıcı çalıştırıcı ...

Bilgisayarında kurulu olan php player ı değiştir başka marka bişeyler kullan, bir yerde uyumsuzluk olduğu nelli belki php.ini ayarlarınsda belkide php versiyonu ile alakalı incelemek lazım en kolay yol dediğim gibi php player ı değiştirmek .
Kullanıcı avatarı
NEFRİT
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir