IM Portal Geliştirme (Acil Yardım)

Tüm soru(n)lar ve tartışmalar; kullanım ile ilgili soru(n)lar.

IM Portal Geliştirme (Acil Yardım)

İleti selecteyes 20.01.2006, 12:55

Resim
Resim

Değerli hocalarım Foruma ImPortal kurdum. Ancak benim Forumum burası gibi görünmüyor. Arasındaki farkları daha rahat anlatabilmek için resim koydum.
1. Portal Anasayfasında tüm konular Duyuru olarak görünüyor("Duyuru: Yeni Deneme" şeklinde). Ben bunun yerine burdaki gibi direk olarak "» Herkesin Yeni Yılını Kutlarız..." şeklinde görünmesini istiyorum yani "Duyuru:" yerine sadece "»" çıksın...
2. Konu devamı şeklinde birşey yok açılan konu nekadarsa hepsi çıkıyor bense bunun örn: 150 karakterden sonra devamı şeklinde bir linkle konuya bağlanmasını istiyorum.
3. Başlıklarda link yok yani konu başlığına tıklayınca konuya gitmiyor (portaldan)
4. Konun altında resimde göründüğü gibi garip şekiller çıkıyor. Ben bunun yerine burdaki gibi: "Yorumlar: 0 :: Yorumları oku (Yorum gönder)" şeklinde aktif link olan birşeyler olmasını istiyorum.

Acaba Portal seçimimmi yanlış yoksa birşeylermi eksik yapıyorum :? Language dosyalarımı kontrol ettim ama sonuca erişemedim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler....
Kullanıcı avatarı
selecteyes
Üye
Üye

İleti selecteyes 20.01.2006, 13:45

\phpbbroot\blocks\language\language_english klasörünü lang_turkish olarak adlandırdım. Düzeldi alt tarafları ama halen konu "Duyuru:" şeklinde başlıyor ve link yok onu nasıl düzeltcem?
Kullanıcı avatarı
selecteyes
Üye
Üye

İleti selecteyes 20.01.2006, 15:06

Şimdi Duyuru: yazan yeri değiştirdim ama tıklayınca konuya gitmesini istiyorum onu nasıl yapıcam?
Kullanıcı avatarı
selecteyes
Üye
Üye

İleti selecteyes 20.01.2006, 18:10

üstat cevap verecek kimse yokmu? :(
Kullanıcı avatarı
selecteyes
Üye
Üye

Soru(n)lar & Tartışmalar

Kimler çevrimiçi