CrackerTracker Pro G5 kurulu phpBB 2.0.21 forumu tek rarda

phpBB güvenliği.

Sorunsuz Çalışıyormu?

evet çok güzel
1
50%
hayır olmuyor
1
50%

Toplam oy : 2

CrackerTracker Pro G5 kurulu phpBB 2.0.21 forumu tek rarda

İleti atillastr 15.09.2006, 23:24

merhaba ben CrackerTracker Pro G5 kurulu phpBB 2.0.21 forumu tek rarda topladım.Gerçi sürümden emin olamadım ama G5.0.2 yada G5.0.1 ama 5.0.2 olması lazım.neyse şu kurulumu yaptıktan sonra php dosyalarına girip düzenleme yapmamız gereken yerleri düzenleyip rar dosyamın içine koydum.umarım kurmakta zorlanan arkadaşlarıma faydalı olur.(Sıfırdan kurmak isteyenlere birebir yani ben öyle kurdum.Direk forum + güvenlik oldu yani )
dosyayı download edip test edebilirsiniz.birde çalışıp çalışmadığını görmeniz açısından link vercem ama reklama girmez umarım zaten boş bir forum sadece çalıştığını görün diye

http://atillastr.phpnet.us/phpBB2

buda download adresi

http://atillastr.phpnet.us/PhpBB2CT5Turk.rar sağ tıklayıp hedefi harklı kaydet deyin.Link çalışmazsa alttakinden indirin kafanıza göre

http://rapidshare.de/files/33377900/PhpBB2CT5Turk.rar

Teşekkürler umarım kolaylık sağlamışımdır.çünkü ben çok zorlandım kaç gündür uğraşıyodum.Bari siz zorlanmayın

not: rar dosyasında nasıl kuracağınızı anlattım.tüm notları okuyun lütfen teşekkürler.

ARkadaşalar linkler öldü. Zaten pek ilgide olmadı sanırım. free hostingler yüzünden yayınladıklarım iptal oluyor. yani özür dilerim şu an bu yazının anlamı kalmadı saygılar
En son atillastr tarafından, 25.11.2006, 21:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 değişiklik yapıldı.
atillastr
Üye
Üye

İleti safakben 16.09.2006, 01:55

preemod tarzı olmuş yani:D
Kullanıcı avatarı
safakben
Üye
Üye

ALEXIS
16.09.2006, 12:56

İlk mesajında yazman kötü olmuş, şahsi fikrim. Kimse tanımıyor seni. Kodların incelenmesi gerek.
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İleti atillastr 16.09.2006, 23:10

ALEXIS yazdı:İlk mesajında yazman kötü olmuş, şahsi fikrim. Kimse tanımıyor seni. Kodların incelenmesi gerek.

Merhaba arkadaşım.Sonuçta paylaşım yaptım.İlk msj veya 10. msj farkediyomuymuş yeni öğrendim senden.Dene diye yayınladık zaten.Tutup hemen web sitenize kurun demedimki alırsınız rar dosyasını önce virüs kontrolünden geçirirsiniz.Daha sonra bilgisayarındaki localhosta kurar denersin.Baktın çalışıyor,baktın güvenli,baktın sağlam oh iyiymiş der bi teşekkür edersiniz :D
Yinede haklısın tabi güvenilirlik önemli ama sırf bu yaptığım şeyi arkadaşlarla paylaşmak için takdir edersinki msj sayımı artırayımda öyle yazayım diyemezdim.Teşekkür ediyorum çalışmalarınızda başarılar.
atillastr
Üye
Üye

İleti atillastr 17.09.2006, 05:10

safakben yazdı:preemod tarzı olmuş yani:D

evet dostum aynen öyle.kod düzenlemesi hem çok zaman alıyor hemde çok karışık.eminim sırf bu yüzden kurmaktan vazgeçen bir çok kişi olmuştur.bende uğraşıp yaptım bari bi işe yarasın dedim.başkalarıda paylaşsın diye düşündüm.inşallah yararlı olur. rar dosyasının içinde destek için web sitemi ziyaret edin dedim.yanlış yaptım.şimdi burdan duyurulur hayır dua edin yeter asıl önemli olan o :) saygılarımı sunuyorum teşekkür ediyorum.

not: örnek verdiğim adres free bir servis olduğu için şu an çökmüş durumda yakında açılır.belkide şu an açılmıştır bilmiyorum yani.ama çalıştığına emin olabilirsiniz.tabi önce bilgisayarınızda deneyin görün.Saygılar
atillastr
Üye
Üye

Güvenlik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir