Cracker Tracker Sorunu

phpBB güvenliği.

Cracker Tracker Sorunu

İleti Lander 17.03.2007, 00:54

Arkadaşlar sitem 529 üyeye sahip ve son 7 aydır yedek almadım ilgilenemedim admin panelindeki crack track kontrol yerinden diğer arkadaşım Çalışan en son veritabanını yükle seçeneğine basmış forum aşağıdaki hatayı veriyo

Warning: init_userprefs(./language/lang_english/lang_cback_ctracker.php) [function.init-userprefs]: failed to open stream: No such file or directory in /home/sufoucom/public_html/forum/includes/functions.php on line 388

Warning: init_userprefs(./language/lang_english/lang_cback_ctracker.php) [function.init-userprefs]: failed to open stream: No such file or directory in /home/sufoucom/public_html/forum/includes/functions.php on line 388

Warning: init_userprefs() [function.include]: Failed opening './language/lang_english/lang_cback_ctracker.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/sufoucom/public_html/forum/includes/functions.php on line 388
phpBB : Critical Error

Could not get theme data for themes_id []

bu hatayı veriyo siteye girnce ne yapmalıyım lütfen yardım edin...
Lander
Üye
Üye

Cvp: Cracker Tracker Sorunu

ALEXIS
17.03.2007, 01:21

Daha önce sorulmuştu, lütfen detaylı arama yapınız. Sorunuza yanıt bulamaz iseniz, benzer bir konu mevcut ve sizin sorununuz yakınlık gösteriyor ise o başlık altına sorunuz lütfen.

-kilitli-
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Güvenlik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir