The Humanizer: 1.0.3

phpBB güvenliği.

İleti Emexci 01.05.2006, 12:39

Yazar: Underhill < webmaster@underhill.de > (N/A) http://www.underhill.de/
This hack changes the register form in a simple way in an effort to prevent spam bots. It adds a new question that asks "Are you human?" If you do not click yes, then you cannot register.

Kayit Spamlarini Engelleyen bir moddur. Bu mod Siteye Kayit olunduguna girilmesi gereken yeni bir alan ekler bi cesit soru bicimidir. aslinda siz kendinize görede degistirebilirsiniz . örnek Sitemizi begendinizmi ? Evet - Hayir Gibi - Kurulumu Cok basit !

Bilgilendirme: phpBBHacks.Com !

Download: http://www.underhill.de/downloads/phpbb ... anizer.txt
En son Emexci tarafından, 02.05.2006, 09:42 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
Kullanıcı avatarı
Emexci
Üye
Üye

İleti murtaza 01.05.2006, 13:08

Peki bu nasil spamlari engilliyebilirki
Bunun icin görsel dogrulama kodu yokmu emekci?

Ben anlayamadim acikcasi

Sevgiyle
Ögretmenim canim benim , canim benim...
Seni ben pek cok , pek cok severim.
Sen bir anaaaa , sen bir baabaaaaaa
Kalani neyyydiii yaaa unuttum , bu siirin sözlerini ariyorum...
Kullanıcı avatarı
murtaza
Üye
Üye

İleti sabri ünal 01.05.2006, 16:58

bu alan zorunlu bir alan olacağı için, ve programlar bu alanı dolduracak şekilde veri gönderemeyecekleri için bir koruma biçimidir...

eğer kişi programı kendi yazmışsa yapabilir fakat kaç lamer böyle bir şeyi kendisi becerebilir ki?

bir de OCR benzeri mantıkla kayıt formundaki görsel doğrulama kodunu okuyabilen programlar var! bu açıdan her zaman tekdirli olmak lazım...
Mutluyum, biraz komedi takılıyorum! sakın kızmayın yakında geçer, sebebini ben de bilmiyorum! yeni bir aşk da bulmuş değilim!
Kullanıcı avatarı
sabri ünal
Üye
Üye

Güvenlik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir