en son 5 konu yu en üstte gösteren moda en aktif üye ekleme_PHP programlama bilen yardım etsin_

phpBB geliştirme, performans ve hızını arttırmak.

en son 5 konu yu en üstte gösteren moda en aktif üye ekleme_PHP programlama bilen yardım etsin_

İleti fiko273 28.02.2007, 01:13

görüntülenen son 5 mesaj moduna en aktif kişi eklemeya çalıştım.
ama aktif olanlar sıra ile gösteremedim.
şu şekilde çıktı.

Resim

oraya yazdığım kodda şu:

Kod: Tümünü seç
<!-- BEGIN topicrecentpopular -->
  <tr>
   <td width="25%" class="row2" align="left" valign="middle"><span class="gensmall">{topicrecentpopular.TOPICSRECENT}</span></td>
   <td width="24%" class="row2" align="left" valign="middle"><span class="gensmall">{topicrecentpopular.TOPICSPOPULAR}</span></td>
   <td width="3%" class="row2" align="center" valign="middle"><span class="gensmall">{topicrecentpopular.TOPICSPOPULARC}</span></td>
   <td width="24%" class="row2" align="left" valign="middle"><span class="gensmall">{topicrecentpopular.TOPICSPOPULARVIEW}</span></td>
   <td width="4%" class="row2" align="center" valign="middle"><span class="gensmall">{topicrecentpopular.TOPICSPOPULARVIEWC}</span></td>

=======================
BURANIN ALTINDAKİ YERİ EKLEDİM
=======================

<td width="16%" class="row2" align="left" valign="middle"><span class="gensmall">{TOP_POSTERS}</span></td>

[/b]
  </tr>
  <!-- END topicrecentpopular -->

{TOP_POSTERS} yazdığım zaman yukarı resimdeki gibi oluyor.
bunun alt alta gösterimini sağlayacak {TOP_POSTERS} yerine yazılacak kodu bilen varmı.
fiko273
Üye
Üye

Cvp: en son 5 konu yu en üstte gösteren moda en aktif üye ekleme_PHP programlama bilen yardım etsin_

İleti VeRSioN 21.03.2007, 17:24

tam nasil 1 mod kurdun analyamadim ama ztn alt alta 5 kodu da ayni yazmissin.. bunu senin yazman degil php nin yazmasi gerkior. o nedenle 5 ayni ismin alt alta cikmis..
VeRSioN
Üye
Üye

Cvp: en son 5 konu yu en üstte gösteren moda en aktif üye ekleme_PHP programlama bilen yardım etsin_

İleti fiko273 21.03.2007, 18:37

5 kodu aynı yazmadım.
orada yazdığın kodu tabloda 5'e bölüyor.

orada yaznın 5'de değişik.

Cevaba gerek kalmadı zaten.
Ben başka site yaptım.
fiko273
Üye
Üye

Re: en son 5 konu yu en üstte gösteren moda en aktif üye ekleme_

İleti seoseo 12.05.2007, 13:47

aynı hataya bende dustum bir ara ugrasıordum yapmaya suan fazla siteyle ilgilenemiyorum halledicem ama bir ara
Kullanıcı avatarı
seoseo
Üye
Üye

phpBB Geliştirme

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir