Üyelik sayfasını başka sayfaya aktarmak!

phpBB geliştirme, performans ve hızını arttırmak.

Üyelik sayfasını başka sayfaya aktarmak!

İleti ByMcD 01.08.2007, 12:11

Merhaba. Benim bir portalım var. Tamamen bana ait. Portalama bir forum ekleyeceğim. En iyi bildiğim forum sistemi PhpBB olduğu için 2.0.9 versyonunu indirdim. Login bölümü portal' ın ana sayfasında olacak. Onu yapmayı biliyorum. Kafama takılan daha kapsamlı bir sorun. Kayıt olma sayfasını portalın içine gömmek istiyorum ama olduğu gibi değil. Css dosyasını değiştireceğim. Yazı boyutlarıyla oynayacağım. Sayfanın istediğim yerine ekleyeceğim ama sonuçta aynı db ye gidecek. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? Daha önceki sorunlarımı hallettiniz. Çok sağolun...

Cevabınızı en kısa sürede bekliyorum...
ByMcD
Üye
Üye

Re: Üyelik sayfasını başka sayfaya aktarmak!

İleti Cybernet 14.08.2007, 21:23

Kod: Tümünü seç
   mysql_query("INSERT INTO `".PREFIX."users` ( `user_id` , `user_active` ,`username`, `user_password`, `user_regdate`, `user_timezone`, `user_style`, `user_lang`, `user_dateformat`, `user_viewemail`, `user_attachsig`, `user_allowhtml`, `user_notify`, `user_notify_pm`, `user_popup_pm`, `user_avatar`, `user_email` ) VALUES ('', '1','" . $_POST['kadi'] . "', '$sifre', " . time() . ", '3.00', '1', 'turkish', 'D M d, Y g:i a', '0', '1', '0', '0', '1', '1', 'avatar.gif', '" . $_POST['email'] . "')") or die(mysql_error());

yukarıda vermiş olduğum örnek bir kayır sistemi sorgusudur.
bu kayıt sorgusuna gerekli olanları koydum. öncelikle 2.0.9 değil de 2. nın son sürümünü indir kur sonra, bir form düzenle ve formun gideceği adrese mysql bağlantısı ile birlikte yukardaki kodu koy ve post olarak yolldağın değişkenleri yukarıdaki kısımlara ekle veya düzelt.

böylece forumun register kısmını değil kendi belirlediğin kayıt formu ile üye olmuşl olurlar.
Kullanıcı avatarı
Cybernet
Üye
Üye

phpBB Geliştirme

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir