Sitemin indexlenmesi baya bi acaip.. Bakarsanız sevinirim..

phpBB için Arama Motoru Optimizasyonu

Sitemin indexlenmesi baya bi acaip.. Bakarsanız sevinirim..

İleti yaso19 13.10.2006, 06:08

S.a
arkadaşlar kendi sitemi google da "site:...." diye arattığımda çıkan sonuçlara bakıyorum.. konuların hiçbirini göstermiyor! sadece link veriyor.. ilerleyen sayfalarda görebilirsiniz! ya bunun nedenleri nelerdir :S konular normalde ziyaretçilere kapalı, açarsam forumumun bi anlamı kalmıyacak.. kapalı olupda google ın indexlediği biçok site gördüm. benim sitemi niye adam gibi indexlemedi bi türlü. kaç ay oldu, tip tip şeyler yapıyor beni çok sinir ediyor.. eğer ilgilenenler olursa çok sevinirim.. site ismim website bölümünde yazıyor yani mesajın altında :) konuları ziyaretçilere açmadan indexlettirebileceğimiz bi yöntem yokmu :? sitemap ekli sisteme, hatta 5 tane fln ekli yani.. ki ilk defa bu kadar indexleme yaptı eskiden hep ana sayfayı fln alıp bırakıyordu; ilk defa bu kadar ileri gitti fakat bu seferde sadece link yaw ve hepsi -phpbbseokeyword- kurulu olduğu için "image" ile başlıyorr... (alt forumlarda image ile başlatıyo seo, galiba bütün linkleri alt forumlardan almış dicem ama orda image-mesaj başlığı-vf... filan oluyo, bunda neden image deyip kalıyo :S) linkleri incelediğinizde anlarsınız :)

Not: Alexis e özel mesajda belirtmiştim bi keresinde fakat cevap vermedi, buraya açmam gerektiğini düşündüm.. Hatam olduysa affola..

EDIT:
Mesajimi galiba yanlis bölüme yazdim :S affedin arkadaşlar, uykusuzluk :(
Kullanıcı avatarı
yaso19
Üye
Üye

Arama Motoru Optimizasyonu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir