Banner Verisi alınamadı hatası

phpbb2.de plus ile ilgili soru(n)lar ve tartışmalar.

Banner Verisi alınamadı hatası

İleti the_nobody 02.09.2006, 16:17

phpbb plus 1.53 kullanıyorum, 3 günde 2. aynı hata mesajını veriyor.. tamamiyle kendiliğinden oluyor. mesaj aynen şöüle:
Genel Hata

Couldn't get banners data

DEBUG MODE

SQL Error : 1030 Got error 122 from table handler

SELECT DISTINCT banner_id, banner_name, banner_spot, banner_description, banner_forum, banner_type, banner_width, banner_height, banner_filter FROM phpbb_banner WHERE banner_active AND IF(banner_level_type,IF(banner_level_type=1,-1<=banner_level,IF(banner_level_type=2,-1>=banner_level,-1<>banner_level)),banner_level=-1) AND (banner_timetype=0 OR (( 1714 BETWEEN time_begin AND time_end) AND ((banner_timetype=2 OR (( 6 BETWEEN date_begin AND date_end) AND banner_timetype=4) OR (( 20060902 BETWEEN date_begin AND date_end) AND banner_timetype=6) )))) ORDER BY banner_spot,banner_weigth*SUBSTRING(RAND(),6,2) DESC

Line : 578
File : page_header.php

ilk olduğunda kendiliğinden düzelmişti. sebebi ne olabilir? her şey normal gözüküyor ve de hiç ellemeden oluyor, kendiliğinden...
http://www.cofturkiye.com/forum/index.php
buradan da bakabilirsiniz...

bu arada page_header.php dosyasını orjinali ile değiştirdim fakat sonuç deişmedi, sadece hata satırı 504'e geldi...
veritabanı bozulmuş olabilir mi? ve de nasıl onarırım?
Kullanıcı avatarı
the_nobody
Üye
Üye

İleti the_nobody 02.09.2006, 18:14

bu hata iyice haddini aştı....

Critical Error!
message_die() was called multiple times.

--------------------------------------------------------------------------------
Error #1
Could not add key use_ajax_preview in config table

Line : 49
File : /..../siteadresi/..../forum/includes/functions_mods_settings.php
SQL : INSERT INTO phpbb_config (config_name,config_value) VALUES('use_ajax_preview','1')

--------------------------------------------------------------------------------
Error #2
Could not query database for theme info

Please, contact the webmaster. Thank you.

kesin veritabanım çöktü :@
Kullanıcı avatarı
the_nobody
Üye
Üye

İleti the_nobody 05.09.2006, 16:46

ya koskoca canver.net te bu soruna hiç bir şey yazamayan varya yani bir şey diyemiyorum...(canver.net'e deil, phpbb plus'ı hazırlayanlara)

ya bari şuna cevap verin. forumdaki cache klasörünün içini boşaltsam olur mu?

ya az önce yönetim paneline girdim, yönetim paneli düzgün gözüküyor fakat diğer sayfalarda bozukluk var, temadan mıki yaaa? kimsede bişey yazmıyo..
Kullanıcı avatarı
the_nobody
Üye
Üye

phpBB Plus

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir