yönetim paneline girerken hata weriyor

phpbb2.de plus ile ilgili soru(n)lar ve tartışmalar.

yönetim paneline girerken hata weriyor

İleti WeRTy 23.09.2006, 10:36

ne yapmam lazım düzeltmek için lütfen acil yardım
Kullanıcı avatarı
WeRTy
Üye
Üye

İleti XeNo 23.09.2006, 12:02

Merhaba,
WeRTy, sorununuz hakkında yeterli bilgi vermemişsiniz. Bu durumda yardımcı olmamız imkansız. Verilen hata nedir? Bir ekran görüntüsü ya da hata mesajını iletebilirsiniz, yardımcı olmaya çalışırız.
Kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
XeNo
Üye
Üye

İleti WeRTy 23.09.2006, 15:28

sayfaların en altında bulunan yönetim paneli link ine tıkladığım zaman sayfa görüntülenemiyor hatası weriyor ne yapmam lazım
Kullanıcı avatarı
WeRTy
Üye
Üye

İleti XeNo 24.09.2006, 00:18

Merhaba,

Panonuzun domain adını ve çerez ayarlarını kontrol etmenizde fayda var. Bunu da phpMyAdmin gibi veritabanı yönetim programları ile yapabilirsiniz. Öncelikle phpBB veritabanına bağlanıyorsunuz ve ardından phpbb_config (phpbb_ önadını kullandım. farklı da olabilir) tablosunu tarıyorsunuz. Karşınızdaki tablodan, 2. ya da 3. sayfa domain adı vardır. Onu kontrol edin ve "www"li olmasına dikkat edin.

Örnek:
Kod: Tümünü seç
Domain: www.canver.net

Kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
XeNo
Üye
Üye

Cvp: yönetim paneline girerken hata weriyor

İleti mkiran 26.09.2006, 05:14

hazır konu açılmışken bir soruda ben sorayım bende yönetim paneline tam gircem linke tıklıyorum kullanıcı adımı şifremi yazıyorum enterlıyorum ama tekrar k.p giriş paneli çıkıyor karşıma alttada beni hatırla butonu çıkıyo ona basıp girdiğimde ise direk foruma yönleniyor kısacası yönetim paneline giremiyorum nasıl yapabilirim arkadaşlar umarım açıklayıcı olmuştur :)
mkiran
Üye
Üye

İleti fatihhilmi 26.09.2006, 10:11

XeNo yazdı:Merhaba,

Panonuzun domain adını ve çerez ayarlarını kontrol etmenizde fayda var. Bunu da phpMyAdmin gibi veritabanı yönetim programları ile yapabilirsiniz. Öncelikle phpBB veritabanına bağlanıyorsunuz ve ardından phpbb_config (phpbb_ önadını kullandım. farklı da olabilir) tablosunu tarıyorsunuz. Karşınızdaki tablodan, 2. ya da 3. sayfa domain adı vardır. Onu kontrol edin ve "www"li olmasına dikkat edin.

Örnek:
Kod: Tümünü seç
Domain: www.canver.net

Kolay gelsin.

WeRTy gibi panele girermeme sorununu bende yaşıyorum fakat veritabanı yüklemeden önce hiçbir sorun yoktu kendi kullandığım veritabanını yükleyince sorun çıkarıyor ve dediklerini uyguladım sorun düzelmedi.?
Kullanıcı avatarı
fatihhilmi
Üye
Üye

phpBB Plus

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir