Hostumuz taşındı sitede hata var...

phpbb2.de plus ile ilgili soru(n)lar ve tartışmalar.

Hostumuz taşındı sitede hata var...

İleti aabey 14.11.2006, 12:35

Warning: unlink(./cache/last_visit_1_0.00.dat) [function.unlink]: Permission denied in /home/......../public_html/includes/sessions.php on line 36

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/.........../public_html/includes/sessions.php:36) in /home/............./public_html/includes/sessions.php on line 260

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/........./public_html/includes/sessions.php:36) in /home/........../public_html/includes/sessions.php on line 261

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/............/public_html/includes/sessions.php:36) in /home/............./public_html/includes/page_header.php on line 755

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/............./public_html/includes/sessions.php:36) in /home/............../public_html/includes/page_header.php on line 757

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/........./public_html/includes/sessions.php:36) in /home/........../public_html/includes/page_header.php on line 758

Arkadaşlar unlink(./cache/last_visit_1_0.00.dat) buna 777 verdim diğerlerinede verdim 777 ama sorun hala düzelmedi.Başka türlü nasıl yapabilirim deli oldum yardımcı olurmusunuz arkadaşlar. Forumda aradım bulamadım ki baktıklarım da chmod ayarlarını yapın diyordu ben yaptım üstelik panelden ayarladım chmod ayarlarını hala aynı bi değişiklik yok arkadaşlar acil olarak Çözüm cevaplarınızı bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
aabey
Üye
Üye

ALEXIS
14.11.2006, 17:33

chmod ayarelarını yapmamışın, defalkarca yazıldı o ./cache/last_visit_1_0.00.dat)

-kilitli-
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

phpBB Plus

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir