[Çözüldü] phpbb plus'da Sayfalar boş yardım

phpbb2.de plus ile ilgili soru(n)lar ve tartışmalar.

[Çözüldü] phpbb plus'da Sayfalar boş yardım

İleti aabey 03.12.2006, 23:14

Arkadaşlar plus kurmuştuk siteyi baştan aşağı editledik temasından tutun diline kadar kodlarına kadar tabloların yerini değiştirdik bi kaç modülü eksilttik ve buna benzer bi çok şey ama sitemiz çalışır durumdayken bir anda gidiverdi acaba diyorum sitemiz yasaklandımı çünkü çok güzel yapmıştık herşeyiyle değiştirmiştik phpbb plusa hiç benzemiyordu ama şu anda sayfalar bomboş index.php , portal.php ,memberlist.php , chat.php , search.php ve hepsi hiçbirini açamıyoruz ama gelin görün ki ftpden örneğin index.php yi açtığımda herşey yerli yerine hiç sorun yok ama IE den girdiğimizde sitemizin kaynağını görüntüle dediğimizde kaşımıza sadece şunlar çıkıyor ,

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN">
<HTML><HEAD>
<META http-equiv=Content-Type content="text/html; charset=windows-1254"></HEAD>
<BODY></BODY></HTML>

Ve başka hiç bişey yok arkadaşlar yardımcı olurmusunuz eğer gerçekten sitemiz engellendiyse nasıl lisansını alabiliriz yada ne yapabiliriz bu konuda cevaplarınızı takip edicem lütfen arkadaşlar elim kolum bağlı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler saygılar.
Kullanıcı avatarı
aabey
Üye
Üye

İleti aabey 04.12.2006, 17:17

Arkadaşlar Sorun includes klasöründe kaynaklanıyor sanırım o klasör içinde bi kısımda phpbb tarafından bi açık bırakılmış sadece includes klasörünü atmamla sorunu çözdüm arkadaşlar acaba biliyormusunuz includes içinde hangi klasör yada dosyada bu açık olabilir Büyük ihtimal diyorum chmod ayarı 777 olan bi klasör bizim siteyi alt üst eden araştırıyorum arkadaşlar bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyoruz saygılar...
Kullanıcı avatarı
aabey
Üye
Üye

ynt

İleti nailgok 20.01.2007, 19:28

kardes yanlıs hatırlamıyorsam includes klasorundeki functions_categories_hierarchy.php dosyasında / çizgimi ne unutulmus sanırım ondan oluyor bu hata.Bende cok karsılastım.dosyayı yedekledim her kurulumda değiştiriyom .
http://rapidshare.com/files/15407383/ww ... 12.com.rar
dosyayı indir değiştir tamamdır.
Kullanıcı avatarı
nailgok
Üye
Üye

phpBB Plus

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir