Yeni Hesap Alanı Ekledim Bu Hatayı Verdi ?

phpbb2.de plus ile ilgili soru(n)lar ve tartışmalar.

Yeni Hesap Alanı Ekledim Bu Hatayı Verdi ?

İleti aabey 07.12.2006, 13:57

Could not obtain post/user information.

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1

SELECT u.username, u.user_absence, u.user_absence_mode, u.user_id, u.user_posts, u.user_from, u.user_from_flag, u.user_website, u.user_email, u.user_icq, u.user_aim, u.user_yim, u.user_regdate, u.user_msnm, u.user_viewemail, u.user_rank, u.user_sig, u.user_sig_bbcode_uid, u.user_avatar, u.user_avatar_type, u.user_allowavatar, u.user_allowsmile, u.user_warnings, u.user_level, u.user_allow_viewonline, u.user_session_time, u.user_birthday, u.user_next_birthday_greeting, u.user_gender, u.okul_ad, p.*, pt.post_text, pt.post_subject, pt.bbcode_uid FROM phpbb2_posts p, phpbb2_users u, phpbb2_posts_text pt WHERE p.topic_id = 3 AND pt.post_id = p.post_id AND u.user_id = p.poster_id ORDER BY p.post_time ASC LIMIT 0, 30

Line : 495
File : viewtopic.php

Arkadaşlar Çözümü Nedir Biliyormusunuz ?
Kullanıcı avatarı
aabey
Üye
Üye

İleti mazlum 07.12.2006, 17:15

yeni hesap ekledinde sql sini yaptın mı???
mazlum
Üye
Üye

Cvp: Yeni Hesap Alanı Ekledim Bu Hatayı Verdi ?

İleti aabey 08.12.2006, 12:27

Her yeni Hesap Eklediğimde Onu yapmam Mı gerekiyor phpmyadminde okul_ad_ diye Bi sorguyu zaten oluşturmuş ben panelden hesab alanı açınca ama işlemiyor. Peki sizin dediğiniz Gibi NAsıl Yapıcam O mysal Sorgu olayını ?
Kullanıcı avatarı
aabey
Üye
Üye

İleti mazlum 09.12.2006, 10:53

evet sql sini yapmadan mysql ye yazmaz o yüzden hata alırsın sql oluşturmayı ben bilmiyorum ama sana bir tavsiye de bulunabilirim. mesela İmza veya meslek gibi yerlerin ismini değiştirebilirsin. language\lang_turkish\lang_main.php ve language\lang_turkish\lang_admin.php dosyalarından ismini değiştirirsin mesela meslek yazan yeri istediğin bişeyi yazarsın telefon gibi o zaman meslek yerine telefon yazar.
mazlum
Üye
Üye

Cvp: Yeni Hesap Alanı Ekledim Bu Hatayı Verdi ?

İleti aabey 09.12.2006, 11:51

üstat sorunu hallettim viewtopic.php arızalıymış nasıl oldu bilmiyorum ama normal phpbb içinden viewtopic.php yi atınca kendi forumuma o hata olayı kalktı ama sanırım sınırlamalar oldu profilde phpbbplusda olan şeyler yok gibi geliyor gözüme birde unutmadan benden sonra yapacak arkadaşlar olursa phpbb plus ta yeni hesap alanı ekleyeceklerse tek kelime yazsınlar öbür türlü hata veriyor yine örneğin "okulu" yazsınlar "okul ismi" yazdığınızda aradaki boşluk hata vermesine sebep oluyor saygılar .Ustalara soruyorum phpbb plus'ın kendi viewtopic.php sini buraya koyabilirlermi hatasız olan bi dosyasını teşekkür ediyorum arkadaşım sana görüşmek üzere.
Kullanıcı avatarı
aabey
Üye
Üye

İleti XeNo 10.12.2006, 00:53

Merhaba,

http://www.phpbb2.de sitesini ziyaret ederek, phpBB Plus'ın kopyalarına ulaşabilirsiniz.

Kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
XeNo
Üye
Üye

İleti aabey 24.12.2006, 11:36

Selam Yeniden bahsetmiştim ya phpbb nin içinden attım viewtopic.php yi ama bi çok yerde kısıtlama vermişti diye olmazsa olmaz dedim eski phpbb plus viewtopic.php dosyasını tekrar attım ftpdeki dizinine şimdi sorun düzeldi ne eklersem ekliyim kabul ediyor :S anlamadım nasıl oldu düzeldi heheh tıkır tıkır işliyor valla birde bu hesap alanı kısmından üyelerden tc kimlik numarası isteyipte doğruluğuna göre siteye üye olmalarını sağlayabiliyrmiyiz. onu merak ediyorum teşekkürler cevap yazan arkadaşlarıma ;)
Her Şey Vatan İçin ...
Resim
Kullanıcı avatarı
aabey
Üye
Üye

phpBB Plus

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir