phpBB2 Plus 1.53a User Admin Hatasi

phpbb2.de plus ile ilgili soru(n)lar ve tartışmalar.

phpBB2 Plus 1.53a User Admin Hatasi

İleti darkwing 05.02.2007, 02:59

Merhaba,

phpBB2 Plus 1.53a´ da son kaydolan uyeyi, User Admin menusunu kullanarak (Account Activation Menusunden degil, kullanicilari edit ettigimiz sayfadan) sildigim zaman group tablosu´ndaki kaydi silemedigi ile ilgili bir hata veriyor.(Hata mesajini gonderemiyorum cunku garip bir sekilde su an hatayi yeniden yaratamiyorum!!)

Bu daha sonra suna neden oluyor. Bu hatadan sonra yeni eklenen kullanici, silinmeye calisilan fakat silinemeyen kullanicinin nickine sahip oluyor. Ust menu barda Logout´un yaninda yazilan nick dogru iken, post ederken gorunen nicki silinen userin nicki olarak gorunuyor.

Ben kendi ekledigim modlardan kaynaklandigini dusunuyordum, fakat bugun phpBB2 Plus 1.53a yeni kurulumunu yukleyip yaptigim denemelerde ayni hatayi aldim. Bundan dolayi sorunun benden degil, orijinal kodlardan kaynaklandigi sonucuna vardim.

Bu hatayi alan baska kimse var mi? Cozmek icin net bir cozum onerisi olan var mi?

Tesekkurler ;)
Darkwing Duck
darkwing
Üye
Üye

Cvp: phpBB2 Plus 1.53a User Admin Hatasi

İleti KarGoManiA 28.02.2007, 02:21

Sadece 1.53a da deil...Birçok sürümde bu hata mevcut...Bende bu yüzden üyelik silmiyorum..15 Online olunca hepsi birbirine giriyor...

Sorunu hala çözemedim..Çözenide görmedim...
KarGoManiA
Üye
Üye

phpBB Plus

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir