plus hide mod ok dosya editli

phpbb2.de plus ile ilgili soru(n)lar ve tartışmalar.

Hide Mod Kurulumunda Hata[Posting.php]

İleti gokhanbilir 09.05.2006, 00:11

İi geceler arkadaşlar.Bende plus kullanıyorum.Hide modu kurdum fakat posting.php de hata veriyor.else diye bi terim var o satırı gösteriyor.Editlenmemiş posting.php dosyasını değiştiriyorum.Link gizleniyor fakat gizleme resmi çıkmıyor :?[resimleri servera upload ettim :D ] Ekteki dosyada editlenmemiş ve hide mod için gerekli dosyalar bulunmaktadır.Biri benim için bu dosyaları hide-mod için editleyebilirmi.Yok site kökten gidecek :cry:
gokhanbilir
Üye
Üye

İleti WeRTy 10.05.2006, 22:51

ayıptır sorması ama bu hide mod ne işe yarıyorrr yaw lütfen biras anlatıwerin
Kullanıcı avatarı
WeRTy
Üye
Üye

Cvp: plus hide mod ok dosya editli

İleti gokhanbilir 13.05.2006, 12:18

Neden ayıp olsun.Hide modla forumdaki linkleri mesaj yazmadan göremiyosun.Bir şey indirmek yada siteye gitmek için cevap yazman gerekiyor...
gokhanbilir
Üye
Üye

Re: Hide Mod Kurulumunda Hata[Posting.php]

İleti sarisin 28.04.2007, 14:06

gokhanbilir yazdı:İi geceler arkadaşlar.Bende plus kullanıyorum.Hide modu kurdum fakat posting.php de hata veriyor.else diye bi terim var o satırı gösteriyor.Editlenmemiş posting.php dosyasını değiştiriyorum.Link gizleniyor fakat gizleme resmi çıkmıyor :?[resimleri servera upload ettim :D ] Ekteki dosyada editlenmemiş ve hide mod için gerekli dosyalar bulunmaktadır.Biri benim için bu dosyaları hide-mod için editleyebilirmi.Yok site kökten gidecek :cry:

Kardeş Aynı problem bendede vardı lang_main.php dosyasının en altına hani kodu ekliyoruz ya ingilizce olarak gizli mesaj diye uyarı veriyor yani linki gizlediğinde görünecek olan yazı... onu sildim ve html <ahref kodu ile resim ekledim o yazının yerine ve birde üye olmak için tıklayın yazıp resime üye olma yerinede link verdim resim görünüyor ve çokta hoş durdu...
sana öyle yapmanı öneririr... saygılarr 8) :)
sarisin
Üye
Üye

Önceki

phpBB Plus

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir