Extreme Styles'da problem

phpbb2.de plus ile ilgili soru(n)lar ve tartışmalar.

Extreme Styles'da problem

İleti waxpoetic 24.05.2006, 10:51

Merhaba,

Plus'ı yükledim bir kaç sorun dışında doğru çalışıyor fakat extreme styles da büyük bir sorun var ve bir türlü çözemedim. Eğer cache i açarsam daha doğrusu cache klasörünün chmod'unu 777 yaparsam ve xs config.php'yi cache klasörüne koymayı başarırsa, o saniyeden itibaren site açılmıyor, açmaya çalıştığınızda beyaz sayfa çıkıyor, phpleri denerseniz download etmeye çalışıyor. Ama cache klasöründen config.php'yi silip yazma yetkisini de kapattıgım anda site duzgun calısmaya devam ediyor.
XS control sayfasından cache i kapatmam da bir ifade etmiyor çünkü config.php yi o zamanda yazıyor ve yine aynı şekilde çalışmamaya başlıyor.

Bir türlü sorunun nerden kaynaklandığını bulamadım fakat sadece nix based sistemde oluyor sorun, sitenin tam clone'u sistemimde yüklü ve hatasız bir şekilde çalışıyor, cache'leri düzgün yazarak ve kullanarak. Sizce sorunun kaynağı ne olabilir?
waxpoetic
Üye
Üye

Re: Extreme Styles'da problem

İleti MezarKabul 25.04.2007, 20:14

bu sorun durduk yere bendede oldu.cacheyi boşaltırsam yada izinleri kapatırsam çalışıyor site ama cache yi 777 yaparsam yazamıyor.bir türlü çözemedim.beyaz sayfayla bakışıyoruz
MezarKabul
Üye
Üye

phpBB Plus

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir