Plus doğum günü iptali

phpbb2.de plus ile ilgili soru(n)lar ve tartışmalar.

Plus doğum günü iptali

İleti laki 03.07.2006, 15:24

vallahada billahada 3 saattir okuyorum daha önce yazılmış mesajları
hatta bi kactane deişiklik yaptım bu plusın hızını arttırmak adına ama hala bu dogum günü modunu nasıl kaldırabiliriz die detaylı bir acıklama bulamadım
daha önceki konularda sunu sil bunu kes denmiş o kadar

plus hız arttırımı için dogum güünü + çin burcumu neisee gereksiz modları hasarsız nasıl silebiriz

bu sorunu halleden plus kullanıcıları 4 gözle bekliyorum
laki
Üye
Üye

Cvp: Plus doğum günü iptali

İleti AlleRGy 03.07.2006, 20:56

dostum ben kaldırdım.rahatlıkla bi sorun cıkmadı.sadece doğumgünü ve burşç modlarının anlatımındakileri tersten yapcaksın.ben sana modları gönderiyorum.önce çin ve normal burçları kaldır sonra doğum günü modunu.doğum günü modunu kaldırdıktan sonra includes/functions_calendar.php yi aç. birthday mod die arat.bulduun kodları sil.sonra portal.php yi aç aynı şeyi yap.işte modlar

http://rapidshare.de/files/24849168/Birthday.rar.html
Kullanıcı avatarı
AlleRGy
Üye
Üye

İleti laki 04.07.2006, 21:46

allergy ilgin için cok teşekkür ederim kardeşim benim,
vala cok acık ve netti bu ve at, köpek burclarını kaldırdım rahatlıkla 8)
ama bu dogum günü modlarına gelince az kalsın forumu göcertiodum,
hepsini adım adım sildim ama son kısma gelince

"includes/functions_calendar.php yi aç. birthday mod die arat.bulduun kodları sil.sonra portal.php yi aç aynı şeyi yap"

burada cuvalladım forum ölüodu, döndüm sildiklerimi geri yükledim, aslında yüklemek daha kolay oldu eski dosyaları yeniden yükledim deiştir komutu verdim.

neisee şimdilik böle devam edeim ilerde bu yavaslıkla ilgili problemlerim artacak gibi.
laki
Üye
Üye

İleti AlleRGy 05.07.2006, 00:40

dostum yanılmıosam 1 tane kod dizisi vardı portal.php de. start birthday mod die başlayıo aralarda kodlar var ve end birthday mod die bitio.sen olmazsa şöle yap.son dediim 2 dosyayı oynamadan normal modda anlatılanların tersini yap.sonra bi dene.forum sana hatayı sölücektir zaten.
Kullanıcı avatarı
AlleRGy
Üye
Üye

İleti mericguven 02.12.2006, 13:55

forum biraz geride kalmış ama benim bir sorum olacak.

sadece templatelerden bu fonksiyonların sonuçlarını ve çalıştırılmasını silmek bir işe yaramaz mı?

kullanılmayan php kodları olarak kalsa yavaşlık yaratır mı?
mericguven
Üye
Üye

İleti XeNo 03.12.2006, 00:59

Merhaba,

Hayır, yaramaz. Belki bir hata belirmez ekranda. Her şey "normal" gibi gözükür. Ama bu panonuzda görünmeyen hatalara ve bunlar da "açık"lara neden olur. Kötü niyetli misafirlere bir davetiye çıkartıyor olabilirsiniz. Altı üstü kodları eski haline çevirmek... Zor olmasa gerek.

Kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
XeNo
Üye
Üye

İleti mericguven 03.12.2006, 22:28

yok üşengelik değil, premodded olduğu için hack listten versiyonunu fln bakmak aklıma gelmedi bulup çekip modları geriye doğru düzelticeğim artık bakalım...

teşekkürler gene de...
mericguven
Üye
Üye

phpBB Plus

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir