Robot Admin!

Arayıp da bulamadığınız eklentileri buraya sorabilirsiniz.

Cvp: Robot Admin!

İleti murat145 29.08.2006, 20:12

keşke olsa ama adminliğin anlamı olmaz.
ger ower here
murat145
Üye
Üye

İleti GMabed 29.08.2006, 20:32

dostum öle bişe olsa ne anlamı kalır forumun ki robot mu paylaşım yabcak :D hem paylaşımlara nasıl cevap wercek oooff saçma bişe :D
Kullanıcı avatarı
GMabed
Üye
Üye

İleti volverin 08.09.2006, 00:25

sohbet etmesede mesela günde iki kez sitede backup alan bir robot olsa fena olmazdı..
volverin
Üye
Üye

İleti sabri ünal 08.09.2006, 00:41

otomatik backup modu phpbb security modunda var, phpbb ana sitesinde mod olarak da var. inceleyebilirsin...
Mutluyum, biraz komedi takılıyorum! sakın kızmayın yakında geçer, sebebini ben de bilmiyorum! yeni bir aşk da bulmuş değilim!
Kullanıcı avatarı
sabri ünal
Üye
Üye

İleti volverin 08.09.2006, 00:50

sabri ünal yazdı:otomatik backup modu phpbb security modunda var, phpbb ana sitesinde mod olarak da var. inceleyebilirsin...

teşekkürler bir bakayım :)
volverin
Üye
Üye

Cvp: Robot Admin!

İleti doctoralone 06.04.2007, 14:49

japonlar evişlerini bile yapan robot ürettiler... Belki robot admin de üretirler... :lol:
doctoralone
Üye
Üye

Cvp: Robot Admin! Yapımı

İleti 3L3cTRic 10.04.2007, 11:31

Arkadaşlar bu sistem www.cyber-warrior.org sitesinde mevcut sistem Webwiz Forumun çok çok çok geliştirilmiş bir versiyonudur.. Oturulup baştan aşağı elle tekrardan yazılmış hali.. Arkadaşların dediği gibi robot bir admin olması mümkün çok zor birşey değil.. Ama tabiki Php konusunda ve Phpbb konusunda gayet iyi olmak gerekir şahsen ben bilmiyorum ama bu konuda bilgisi iyi olan arkadaşlar bunu bence rahatlıkla yapabilir..

Mantığı şöyle Anlatayım Yapay zekanın.

Forumda birisi Küfür Ettiğizaman otomatik banlama (Mysql de bunun kontrolü yapılabilir heralde)
Forumda birisi Flood yaptığında yani ard arda mesaj yazma üye olmaya çalışma vs gibi Ctracker de bunu yapmıyomu ?
Forumda yöneticilerin static ip kontrolü : ip kontrol sistemi vardır mutlaka canver.net bunu kullanıcılar için yaptıysa eğer sizde bütün yöneticileriniz için yapabilirsiniz ve static ip kullanan yöneticileriniz ki şart koşulmak zorunda. Farklı bir yerden giremezler ki şifresi ele geçirilip giriş yapıldığındada Otomatikman hesabı Durdurulur..

ve Bunun gibi bir çok daha özellik yapay zeka sonuçta geliştirmek size kalmış bişe... Sistemi ASP olarak bende hazırladım Webwiz forumu geliştirerek. Çokta zor bişe değil bi kodlama dilinde Uzmanlaşmış bir arkadaş için...
İllegal içerikler herzaman ilgi çeker..
Kullanıcı avatarı
3L3cTRic
Üye
Üye

Re: Robot Admin!

İleti ThE_Unforgiven 05.09.2007, 11:50

Yapılması hiçte zor bişey değil.Robot admin olayının.Ban, geçici ban, ip kontrolü ile yöneticileri tanıma vs. vs. bunların hepsi basit şeyler php için.Tabi burda muhabbeti geyiğe dönüştüren arkadaşlar hazır mod alıp sitelerine kurmayı adet edindikleri için konu onlar için bayağı bi imkansız gibi geliyor.Sohbet bölümüne gelince oda yapılabilir.Yukarıda da yazdığım gibi bir zamanlar yigini sitesinnde de kullandığı bir mod vardı.Verdiği cevaplar ingilizceydi fakat çok mantıklıydı değil 15 dk 115 dk konuşsanız anlamazsınız robot oolduğunu.

Kısacası yapılabilir. Ama şu anda hali hazırda türkçe olarak böle bir mod yok.Vaktimizinde kıymetli olmasından ötürü pek uğraşamıyoruz.( Şahsen yane )
Benim Oyun Alanım PlatonikAsik.Com

Ben O hep Cevapsız İletilere cevap vermeyi seven adamım...
Kullanıcı avatarı
ThE_Unforgiven
Üye
Üye

Önceki

İstek Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir