phpBB Ajax Teknolojisi Burada - Biraz Daha ilerleteceğiz zamanla inşallah

PHP, MySQL, HTML, CSS, SEO vb. ile ilgili genel konular.

phpBB Ajax Teknolojisi Burada - Biraz Daha ilerleteceğiz zamanla inşallah

İleti DeViLJiN 29.12.2006, 14:52

(reklam olarak algılamayınız lütfen), *spam* buyrun, burada en üstte "hızlı bir şekilde kayıt olmak için tıklayınız" ve "Admin Paneli" Menülerini Ajaxladım :) güzel bişi İçerik Yükleniyor Diyor Ve sayfa ortada açılıyor. Bunu Daha Kapsamlı Yapmayı isterdim ama zor, kodlar sapıtabiliyor.
Lord Of The NitroBB TeaM
Kullanıcı avatarı
DeViLJiN
Üye
Üye

ALEXIS
29.12.2006, 20:17

Maalesef açtığınız konu reklam kategorisine giriyor.

Neden?

Bi adres yazmış ve bakılmasını istemişsiniz. Ancak yazdığınız konu ile ilgili ne bir kaynak, ne kod vermişsiniz. Bakın benim ajax'ım var demişsiniz gibi olmuş.
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İleti sabri ünal 30.12.2006, 02:51

paylaşım yapmadığınız için de spama girer, reklam :) fakat güzel özellikler, mod geliştirme başlıklarına mod şablonuna uygun olarak ekleyebilirsiniz.
Mutluyum, biraz komedi takılıyorum! sakın kızmayın yakında geçer, sebebini ben de bilmiyorum! yeni bir aşk da bulmuş değilim!
Kullanıcı avatarı
sabri ünal
Üye
Üye

İleti DeViLJiN 30.12.2006, 16:18

ALEXIS yazdı:Maalesef açtığınız konu reklam kategorisine giriyor.

Neden?

Bi adres yazmış ve bakılmasını istemişsiniz. Ancak yazdığınız konu ile ilgili ne bir kaynak, ne kod vermişsiniz. Bakın benim ajax'ım var demişsiniz gibi olmuş.

bir arkadaş benden önce bir mesaj yazmış ajax teknolojisi diye, bende baktım, phpbb yle bi alakası yok bende o yüzden açtım bu konuyu (phpbb de ajax böyle bişi diye) reklama giriyosa silebilirsiniz :shock:
Lord Of The NitroBB TeaM
Kullanıcı avatarı
DeViLJiN
Üye
Üye

ALEXIS
30.12.2006, 19:29

phpbb ile alakası olmaya bilir, bu forum altında. Ancak yukarıda denildiği gibi diğer üyelerin işine yarabilecek bir bilgi, bir kod yok.

Başlığı silmedim, çünkü pek çok kişi kötü algılıyor ve saldırıya geçiyor. Reklam olma durumu da tam net bir kavram değil, bazen arada çok ince bir çizgi olabilir.

Diğer ajax başlığı sanırım "eren" isimli üyeye ait, onun verdiği link reklam değil, çünkü verdiği link ajax ile yapılmış bir forumun demosu, orijinal forum indirme veya kodlara ulaşmak mümkün.
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Internet Teknolojileri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir