Easy Site ve Tema Uyumu??

Portal eklentileri ile ilgili konular.

Easy Site ve Tema Uyumu??

İleti bezelye82 25.01.2007, 23:30

Merhaba

Açıkçası portallar ve özellikleri hakkında çok bilgim yok.Ben portal oluşturmak için easy site kurdum. Kurulumda bir sorun yok çalışıyor fakat benim derdim tema ile. Tüm modlardaki gibi bu da subSilver için. Mod kurulumundaki site.css dosyası içinde arkaplan için olan subSilver/images/***.gif dosyasını forumumda kullandığım kendi arkaplanımla değiştirdim . O da değişmedi. Yine herşey subSilver a göre. Başka da değişiklik yapabileceğim bir dosya bulamadım.

Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler...
Kullanıcı avatarı
bezelye82
Üye
Üye

Cvp: Easy Site ve Tema Uyumu??

İleti bezelye82 26.01.2007, 00:59

Doğru mu yanlış bilmem ama sanırım sorunu çözdüm. Mod la birlikte gelen site.css dosyasındaki tüm img ları ve renk kodlarını temama uydurdum oldu :) Burayı meşgul ettiğim için özür :$
Kullanıcı avatarı
bezelye82
Üye
Üye

İleti bezelye82 26.01.2007, 21:17

Temayı şimdi de farklı şekilde uyarladım portala. Temamın css dosyasını roota attım ve forumun yönetim panelinden css yoluna,roota attığım css dosyasının adını yazdım. Tüm portal istediğim gibi temaya uydu.

Yalnız 1. sorunum temamın arka planına koyduğum resmi ne yaptıysam bir türlü portalın arkaplanına koyamıyorum.Arka plan beyaz gözüküyor :?

2. soruma gelince portalın yukardaki banner bölümü tıpkı forumumdaki gibi görünsün istedim. Yine doğru bir yol mu izledim bilmem ama ; temamın overal header.tpl dosyasının içeriğini portalın site_header.tpl dosyasına aktardım. O da istediğim gibi oldu ama yukarı bölümde olan ;profil,özel mesaj gibi {} parantezleri içine yazılan kısa yollar görünmüyor.

Şimdiden teşekkürler..
Kullanıcı avatarı
bezelye82
Üye
Üye

İleti CrazYAngeR 26.01.2007, 21:46

İlgili başlıkta gerekli açıklama mevcut http://www.canver.net/easy-site-vt12522.html
Kullanıcı avatarı
CrazYAngeR
Üye
Üye

İleti bezelye82 26.01.2007, 21:50

Siz sanırım ilk sorumu okuyup ona cevap vermek istediniz. Son mesajımda ben de zaten orda yapılan işlemleri yaptığımı yazmıştım. o konuda herhangi bir sorun yok.Ama son sorumun cevabını verdiğiniz linkte bulamadım , anlayamadıysam özür..
Kullanıcı avatarı
bezelye82
Üye
Üye

Portal

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir