Sözde Yardım Olmuyor

phpBB Türkiye ile ilgili görüş ve istekleriniz.

Sözde Yardım Olmuyor

İleti savana 30.03.2007, 10:44

Ben 15 gündür bazı konularda desteğinizi istiyorum. Hatta yönetici konumunda ki arkadaşlara bu konuda mesajda çektim. Bırakın yardımcı olmayı, nezaketen bile olsa mesajlarıma cevap verilmedi.
Sözde yardım, benim sorunlarımı çözmeye yetmiyor.
sosyal faliyetleri severim
savana
Üye
Üye

Cvp: Sözde Yardım Olmuyor

İleti Just 30.03.2007, 11:04

Bilen yokki sanada cevap versin :-1:
Just
Üye
Üye

İleti Simuzer 30.03.2007, 11:11

Sorununuza/Probleminize cevap veya çözüm alamayışınızın bir çok sebebi olabilir...

1. Özel mesaj ile yardım yapılmadığı, site kuralları çerçevesinde yazmaktadır... özel mesaj ile yardım istemek/beklemek, boşunadır.

2. Açtığınız konuda veya bir konuya yazdığınız mesajda sorununuzu/problemi anlaşlılır bir şekilde yazmış olmayabilirsiniz.

3. Bir tek mesajınız var (bu hariç). Bu mesajda da bir sorun veya problem yazılmamış. Anladığım kadarıyla size bire bir yardım etmesini istiyorsunuz... Bu yazdığınız mesaj ile mesaj yazdığını konuyla bir alakası yok. Konui phpMyAdmin'den yedek almak, ama siz ücretli veya ücretsiz eleman veya arkadaş almaktan söz ediyorsunuz. Bu düzden de mesajınız dikkate alınmamıştır.

php yi kullanmasını iyi bilen ve avrupa yakasında (bakırköy-Bahçelievler) ikamet eden bir arkadaşa ihtiyacım var. ilgilenen olursa mesaj göndersin
Kullanıcı avatarı
Simuzer
Geliştirme Grubu
Geliştirme Grubu

ALEXIS
30.03.2007, 13:08

Meyveleri sıkı tutun, daha çok taş atacaklar.
Kullanıcı avatarı
ALEXIS
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

Görüş & İstek

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir