siteyi geri yükleme sorunu

Kurulum, güncelleme, taşıma ilgili soru(n)lar.

siteyi geri yükleme sorunu

İleti memoas 11.02.2008, 16:04

selam ben hosting değişimi yaptım ve değişmeden önce admin panelinden veritabanını txt olarak yedekledim 23 mb tuttu yani sql dosyası...geri yüklemek için yaptığım şeyler sırasıyla
önce aldığım hostta yeni veri tabanı oluşturdum ve myqsl tabi sonra phpbb 2.22 kurdum kurulum bittikten sonra bigdump dosyasını indirdim ve içinde gerekli yerleri doldurdum ftp yardımı ile ana dizinde yedek diye bir klasor açıp içine bigdump dosyası ve benim sql yedeği olan 23 mb sql uzantılı txt dosyasını koydum yönergelerle explorer çubuğundan başlattım gelgelelim yüklemeye başlıyor ama hemen 10 saniye sonra hata veriyor işte hatanın resimli açıklaması lütfen yardım edermisiniz......
Resim
memoas
Üye
Üye

Re: siteyi geri yükleme sorunu

İleti dreamlover 25.02.2008, 13:45

txt olarak yedekleme ve geri yükleme ne kadar başarılı olabilir bilemiyorum.. bigdump sql uzantısında denendi tarafımdan ama txt uzantısında neler yapar denemem lazım.. bence phpmyadminden tabloların tamamını seçerek veri ve yapı olarak ayrı yedekler al, dosya olarak kaydet. bigdump kullanıyosan demekki hostum geriyüklemeyi belli bir mb. kotasında yapıyo.. veri ve yapı olarak aldığın yedekleri phpmyadminden dosya olarak dışarı aktar, sonra içeri yüklerken bigdump kullan. mesajı yazalı baya bi olmuş aslında ama belkide işe yarar...
dreamlover
Üye
Üye

Kurulum, Güncelleme, Taşıma

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir